Logo firmy

Nasze usługi

Automa-ZIPK zajmuje się szeroką pojętą automatyką budynkową. Pracujemy na wysokiej jakości materiałach i urządzeniach, udzielając gwarancji na każdą z wykonanych prac. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i firmy zainteresowane oferowanymi przez nas usługami.

 

Instalacje HVAC

Nazwa HVAC oznacza rodzaj instalacji Heating, Ventilation i Air Condition. Po polsku oznacza to grzanie, wentylację i klimatyzację. Są to podstawowe rodzaje instalacji, mający bezpośredni wpływ na samopoczucie osób, przebywających w pomieszczeniach. Instalacje HVAC odpowiadają za skuteczną wentylację pomieszczeń przez cały rok, latem za ich chłodzenie, a zimą ogrzewanie. Wykonujemy projekty takich instalacji, zajmujemy się ich montażem, a także prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Instalacje elektryczne

Wykonujemy projekty i montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, użytkowych, a także magazynach i halach produkcyjnych. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne uprawienia do prowadzenia nadzorów nad pracami przy instalacjach elektrycznych, możemy również przeprowadzać ich odbiory, a także pomiary instalacji. Szczególnie polecamy swoje usługi firmom produkcyjnym, które oprócz wykonania instalacji elektrycznych, zmuszone są korzystać w procesie produkcji z profesjonalnie skonfigurowanej automatyki przemysłowej – to również znajduje się w szerokim zakresie naszych kompetencji.

 

Instalacje niskoprądowe

Instalacje niskoporądowe to szczególny rodzaj instalacji, najczęściej 12V lub 24V. Podstawowym przykładem instalacji niskoprądowych są instalacje telefoniczne lub alarmowe. My jednak wychodzimy znacznie dalej i oferujemy Państwu pełny zakres instalacji niskoprądowych, w skład których wchodzą:

 

-        Instalacje telefoniczne

-        Sieci komputerowe LAN

-        Okablowanie strukturalne

-        Instalacje alarmowe SSWiN

-        Instalacje kontroli dostępu KD

-        Instalacje telewizji przemysłowej CCTV

-        Instalacje domofonowe i wideodomofonowe

-        Instalacje telewizji satelitarnej i kablowej

-        Instalacje rejestracji czasu pracy RCP

-        Systemy wykrywania pożaru SAP

-        Dźwiękowe systemy ostrzegawcze DSO

-        Centrale oddymiające

-        Wiele innych, dostosowanych od potrzeb naszych Klientów